Інтернатура для
Product Growth Manager

Kiss My Apps разом з Saldo Apps (компанії Netpeak Group) відкривають набір на четверту інтернатуру і першу в своєму роді інтернатуру для продакт гроус менеджерів

Набір на інтернатуру завершено

Відгуки інтернів

Артем

Product Manager

у
Tonti Laguna Mobile

Інтернатура була чудовим досвідом, де я дізнався про всі етапи роботи над продуктом - від пошуку і дослідження ніші для запуску до основних етапів реалізації. Лекції були поєднанням теорії і практики, а домашні завдання базувалися на реальних кейсах. На кожне з завдань ми отримували індивідуальний і груповий фідбек, що мотивувало до виконання наступних завдань. Важливо зрозуміти, що між інтернами немає конкуренції за фіксовану кількість вакансій, тож заохочується максимальна взаємодія між лекторами та інтернами як на лекціях, так і в загальному чаті. Для мене інтернатура стала трампліном у світ продуктового IT, а також дала можливість познайомитися з цікавими людьми з різноманітним бекграундом.

Микола

Product Manager

у
Tonti Laguna Mobile

Як для світчера це був саме той шанс, який я шукав. Радий, що зміг ним скористатися та дуже вдячний викладачам за їх залученість, підтримку, персональний фідбек! На інтернатурі, окрім отриманої бази знань, зміг побачити і відчути взаємозв'язок змін в продукті та показників на реальних даних. Також, попрактикуватися в аналізі ринку, створенні гіпотез, складанні бізнес моделі додатку та отримати чітке уявлення про те, чим займається продакт менеджер. Після інтенатури, успішно пройшов стажування і за пів року вже встиг попрацювати з кількома додатками та створити новий. Мені дуже подобається, що компанія налаштована на розвиток і сприяє в цьому своїм працівникам.

Віталій

Product manager

у
Tonti Laguna Mobile

Під час інтернатури більше дізнався про особливості монетизації та загалом аналітики мобільних застосунків. Розібрався у основних метриках та воронках, навчився працювати з Amplitude, сподобалось, що працювали з реальними даними застосунків Tonti Laguna Mobile. Також мені, як людині, раніше пов'язаній з SEO, було цікаво дізнатися про пошукову оптимізацію у мобільних сторах, тобто ASO. Було важко, але дуже цікаво працювати з різними застосунками, які можна було б самому і запропонувати.

Ліза

Product manager

у
Saldo Apps

Завдяки інтернатурі дуже швидко занурилась у всі аспекти продуктового менеджменту. Лектори не тільки давали актуальну інформацію та розбирали на реальних продуктах різноманітні кейси, а й давали детальні відгуки по домашнім завданням, що дуже стимулювало працювати ще старанніше. Було неймовірно цікаво і я рада, що потрапила на це стажування. З отриманними знаннями я впевнено увірвалась у світ продуктового менеджменту!

Салія

Product manager

у
Serene

Інтернатура допомгла мені зануритись у реальну роботу продакт-менеджера. Протягом місяця нас не тільки навчали теорії, але й давали практичні завдання з якими продакти компанії стикаються кожного дня, наприклад, аналіз продуктових метрик в Amplitude, розрахунок бізнес-моделі, підбір ключових слів для семантичного ядра застосунку у сторі. Було дуже корисно працювати з реальними даними користувачів, розбирати реальні практичні кейси. Ментори надавали детальний фідбек по кожному завданню та допомагали усім учасникам інтернатури.

Анжеліка

Growth Manager

у
Tonti Laguna Mobile

Курс, який дає не тільки теорію, але й багаж практичних навичок з якими я змогла почати свою кар'єру у IT. Постійна підтримка кураторів, які завжди відповідають на додаткові питання та допомагають глибше розібратися у питаннях. Курс грамотно розбитий на блоки, а головне - без водички. Вже півтора року я є частиною великої команди, яка надихає працювати краще та невпинно розвиватися. Якщо задумався круто змінити життя, то це гарний шанс зробити це!

Вадим

Product manager

у
Botan

За рік роботи у компанії, я багаторазово звертався до матеріалів з інтернатури. Вражає наближенність завдань до реальних обов’язків. Окрім цього, ви отримаєте якісний фідбек після кожної домашки та цінні рекомендації від викладачів. Тож впевнений, для тих, хто має мету стати продактом, це найкраща інвестиція часу!

Сергій

Growth Manager

у
Tonti Laguna Mobile

Дуже круто і неочікувано було те, що для проведення інтернатури була задіяна велика команда людей, які замість лекцій та перевірки завдань могли б займатись своїми справами. При чому відчувалась заінтересованість і завзаття від кожного лектора.Ще більше приємним моментом згадується робота з реальними даними. Можливість покрутити цифри, помоделювати гіпотези з різних сторін, маючи повноту даних, а не куций ексель-файл - то є чистий кайф. У підсумку у доволі простій та зрозумілій формі ми пройшли шлях реальної роботи над продуктом, не за підручником, а у режимі суворої правди, отримуючі подекуди жорсткий, але чесний фідбек по завданням, з розбірами, критикою та рекомендаціями як зробити роботу краще. Мінус - інтернатура зайняла місяць часу, хотілось би швидше, але не факт, що це можливо.

Етапи відбору

Відправ анкету з виконаними завданнями

1

Пройди співбесіду з рекрутером

2

Пройди співбесіду з менеджером

3

Отримай остаточне рішення про зарахування на інтернатуру

4

В будь-якому випадку усі апліканти отримають повноцінний фідбек

Умови навчання

clock

Навчання буде відбуватися онлайн в понеділок та четвер о 18:00 за київським часом

book

Всього буде 8 лекцій, після кожної лекції буде домашнє завдання та фінальна зустріч-підбитя підсумків

sad

Ми лишаємо за собою право відмовити у подальшому навчанні у випадку неуспішності слухача

hat

Після завершення інтернатури з усіма випускниками буде проведена співбесіда з керівниками Tonti Laguna Mobile та Saldo Apps, після чого найкращим учням може бути запропонована робота над продуктами наших компаній

Детальніше
про нас можна дізнатися подивившись відео 👉

а також цю серію
(вибачте за свинособачу)