Інтернатура для продакт менеджерів

Kiss My Apps разом з Saldo Apps (компанії Netpeak Group) за підтримки Міністерства цифрової трансформації України відкривають набір на вже третю інтернатуру для продакт-менеджерів

Реєстрація завершена. Прийнято 490 заявок! 🎉

Відгуки інтернів

Віталій

Product manager

у
Tonti Laguna Mobile

Під час інтернатури більше дізнався про особливості монетизації та загалом аналітики мобільних застосунків. Розібрався у основних метриках та воронках, навчився працювати з Amplitude, сподобалось, що працювали з реальними даними застосунків Tonti Laguna Mobile. Також мені, як людині, раніше пов'язаній з SEO, було цікаво дізнатися про пошукову оптимізацію у мобільних сторах, тобто ASO. Було важко, але дуже цікаво працювати з різними застосунками, які можна було б самому і запропонувати.

Ліза

Product manager

у
Saldo Apps

Завдяки інтернатурі дуже швидко занурилась у всі аспекти продуктового менеджменту. Лектори не тільки давали актуальну інформацію та розбирали на реальних продуктах різноманітні кейси, а й давали детальні відгуки по домашнім завданням, що дуже стимулювало працювати ще старанніше. Було неймовірно цікаво і я рада, що потрапила на це стажування. З отриманними знаннями я впевнено увірвалась у світ продуктового менеджменту!

Салія

Product manager

у
Serene

Інтернатура допомгла мені зануритись у реальну роботу продакт-менеджера. Протягом місяця нас не тільки навчали теорії, але й давали практичні завдання з якими продакти компанії стикаються кожного дня, наприклад, аналіз продуктових метрик в Amplitude, розрахунок бізнес-моделі, підбір ключових слів для семантичного ядра застосунку у сторі. Було дуже корисно працювати з реальними даними користувачів, розбирати реальні практичні кейси. Ментори надавали детальний фідбек по кожному завданню та допомагали усім учасникам інтернатури.

Анжеліка

Growth Manager

у
Tonti Laguna Mobile

Курс, який дає не тільки теорію, але й багаж практичних навичок з якими я змогла почати свою кар'єру у IT. Постійна підтримка кураторів, які завжди відповідають на додаткові питання та допомагають глибше розібратися у питаннях. Курс грамотно розбитий на блоки, а головне - без водички. Вже півтора року я є частиною великої команди, яка надихає працювати краще та невпинно розвиватися. Якщо задумався круто змінити життя, то це гарний шанс зробити це!

Вадим

Product manager

у
Botan

За рік роботи у компанії, я багаторазово звертався до матеріалів з інтернатури. Вражає наближенність завдань до реальних обов’язків. Окрім цього, ви отримаєте якісний фідбек після кожної домашки та цінні рекомендації від викладачів. Тож впевнений, для тих, хто має мету стати продактом, це найкраща інвестиція часу!

Сергій

Growth Manager

у
Tonti Laguna Mobile

Дуже круто і неочікувано було те, що для проведення інтернатури була задіяна велика команда людей, які замість лекцій та перевірки завдань могли б займатись своїми справами. При чому відчувалась заінтересованість і завзаття від кожного лектора.Ще більше приємним моментом згадується робота з реальними даними. Можливість покрутити цифри, помоделювати гіпотези з різних сторін, маючи повноту даних, а не куций ексель-файл - то є чистий кайф. У підсумку у доволі простій та зрозумілій формі ми пройшли шлях реальної роботи над продуктом, не за підручником, а у режимі суворої правди, отримуючі подекуди жорсткий, але чесний фідбек по завданням, з розбірами, критикою та рекомендаціями як зробити роботу краще. Мінус - інтернатура зайняла місяць часу, хотілось би швидше, але не факт, що це можливо.

Етапи відбору

Заповнюй анкету

1

Виконай тестове завдання

2

Пройди співбесіду з рекрутером

3

Отримай остаточне рішення про зарахування на інтернатуру

4

В будь-якому випадку усі апліканти отримають повноцінний фідбек

Умови навчання

clock

Навчання буде відбуватися онлайн двічі на тиждень о 18:00 за київським часом

book

Всього буде 10 лекцій, після кожної лекції буде домашнє завдання

sad

Ми лишаємо за собою право відмовити у подальшому навчанні у випадку неуспішності слухача

hat

Після завершення інтернатури з усіма випускниками буде проведена співбесіда з керівниками Tonti Laguna Mobile та Saldo Apps, після чого найкращим учням може бути запропонована робота над продуктами наших компаній

Детальніше
про інтернатуру можна дізнатися подивившись відео
(вибачте за свинособачу)